Producent mebli, firma TC Meble Wrocław oferuje nowoczesne i klasyczne meble pokojowe i wypoczynkowe.

W swojej ofercie posiadamy sofy tradycyjne i z dodatkowymi funkcjami, wypoczynki skórzane, kanapy, meble do salonu, stoły, krzesła i wiele innych. Gamę uzupełniają nowoczesne skrzyniowe meble do salonu i pokoju dziennego, nawiązujące estetyką do aktualnych na rynku trendów oraz klasyczne stylowe propozycje dla tradycjonalistów.

Znaczna część naszych kolekcji wykonywana jest na wymiar, pod indywidualne zamówienie Klienta.

Kierując się mottem Quality & Comfort nieustannie rozszerzamy asortyment i modernizujemy wzornictwo.

W salonie meblowym TC we Wrocławiu prezentujemy dwie główne gałęzie naszej produkcji, czyli meble wypoczynkowe tapicerowane oraz nowoczesne meblościanki do salonu i pokoju dziennego, popularnie zwane meblościankami, ale tak naprawdę w skład mebli pokojowych wchodzi wiele elementów zestawu, które można dobierać dowolnie.

TC Meble Wrocław - eleganckie meble wypoczynkowe

Firma TC jako producent mebli debiutował wykonując meble wypoczynkowe. To się nie zmieniło od lat. Nadal produkujemy narożniki skórzane, wypoczynki skórzane i meble wypoczynkowe tapicerowane tkaninami.

Przez ten czas zmieniają się nieustannie formy mebli, kształty, rodzaje nowoczesnych tkanin obiciowych odpowiadające na potrzeby użytkowe, i to co najważniejsze czyli trendy w projektowaniu mebli. Wiemy jak bardzo ważna jest wygoda w tego typu meblach.

Dlatego udoskonalając nasz warsztat i techniki produkcji doszliśmy do perfekcji w tworzeniu mebli dających najwyższy poziom komfortu. Optymalny komfort zapewnią takie elementy jak:

 • funkcja relax (elektryczny i manualny mechaniczny),

 • przesuwane oparcia,

 • regulowany kąt pochylenia zagłówków,

 • możliwość położenia zagłówków,

 • podnoszone zagłówki.

Mówi się, że TC MEBLE produkuje meble na wymiar. I jest w tym dużo prawdy. Staramy się trzymać pewnych reguł, które są sprawdzone i oferować gotowe komplety wypoczynkowe zestandaryzowane, ale dla wymagających klientów i nietypowych wnętrz możemy modyfikować wymiary mebli, tworząc zestawy robione na wymiar konkretnego wnętrza salonu, gdzie mają być umieszczone.

To nasi klienci decydują o ostatecznym kształcie mebla. Mogą wybierać spośród wielu dostępnych opcji danego zestawu wypoczynkowego, wielkość i ilość modułów siedzisk, rodzaj i kolor materiału obiciowego, rodzaj przeszycia i kolor nici i innych elementów, które można modyfikować w danym modelu mebla wypoczynkowego.

Nowoczesne meblościanki modułowe

Firma meblarska TC produkuje nowoczesne komplety mebli do salonu, a dodatkowo uzupełniamy naszą ofertę meblami klasycznymi uznanych producentów mebli stylowych. Wszystkie oferowane przez TC meble do pokoju dziennego wykonane są w formie modułów, które można dowolnie przestawiać, łączyć i i w ten sposób aranżować pomieszczenie według swojego indywidualnego pomysłu.

Oferujemy nowoczesne meblościanki modułowe. W skład zestawów mebli do pokoju dziennego i nowoczesnego salonu wchodzą:

 • szafki otwarte, zamykane oraz z przeszklonymi frontami,

 • szafki rtv,

 • komody i kredens,

 • regały i witryny (z drzwiczkami pełnymi, otwarte i przeszklone),

 • półki i panele,

 • nadstawki i dostawki do mebli,

 • barki.

Obecnie, słowo meblościanka nie powinno już nikomu kojarzyć się z zabudową całej ściany pokoju. Nazwa pozostała ze względu na przyzwyczajenie klientów i jako określenie pewnego rodzaju mebli. Mówiąc meblościanka od razu każdy wie o jaki mebel chodzi, jednak nie jest to już ówczesny toporny mebel, którego jedyną zaletą były ogromne wręcz możliwości przechowywania.

Współczesne meblościanki modułowe łączą w sobie funkcjonalność i praktyczność z lekkością nowoczesne wzornictwa.

Sklep meblowy TC we Wrocławiu

Na całym piętrze w firmowym salonie meblowym TC we Wrocławiu, w galerii wnętrz DOMAR, przy ul. Braniborskiej 14, na całym piętrze prezentujemy kilkadziesiąt modeli mebli skrzyniowych do pokoju dziennego, salonu nowoczesnego i klasycznego, wypoczynki skórzane i tapicerowane tkaniną, które prezentujemy w gotowych aranżacjach modelowych wnętrz.

Mamy nadzieję, że widząc gotowy efekt jak w danej aranżacji wnętrza wygląda dany narożnik skórzany lub sofa, będą Państwo mogli łatwiej wybrać swój wymarzony mebel.

Odwiedź nasz salon meblowy TC we Wrocławiu i sprawdź wygodę i jakość naszych mebli.

Serdecznie zapraszamy!

Kliknij w link aby wejść na stronę Salonu Meblowego TC Meble Wrocław https://www.tcmeble.pl/salon-meblowy-wroclaw-tc/